GİRİŞ
15/07/2019 Duyuru: Periyodik Bakımlar

Sayın Üyelerimiz;

Ayda en az 2 kere olmak üzere (Her ayın ortasında ve ay sonlarında) takribi 3 gün süren veritabanı ve program bakımları yapılmaktadır.
Bakım günlerinde tablolarının hazırlanma süreleri uzadığı için bilgisayar tablolarımız "öğlen saatlerinde" yayınlanmaktadır.

Veritabanı Bakımı: Yarış sonuçları veritabanımızda tjkdan kaynaklanan yazım hataları ve pist ölçüm değerleri düzeltilmektedir. İlan edilen pist durumları çoğunlukla gerçeği yansıtmamaktadır.
İlan edilen pist ölçümünde dereceler olması gerekenden daha iyi çıkmışsa, programımız pist ölçüm değerini düşürmekte, dereceler olması gerekenden kötü çıkmışsa arttırmaktadır.
Ayrıca galop veritabanımızda günlük olarak düzeltilen hataların haricinde hata olup olmadığı taranıp, tespit edilen hatalar düzeltilmektedir.

Program Bakımı: Son 15 gün için her pistte yapılan en iyi dereceler taranıp, derece hesaplamalarında kullanılan pist katsayıları güncellenmektedir.
Ayrıca 3 günde bir otomatik olarak güncellenen jokey, at sahibi ve antrenör puanları gözden geçirilip olası hatalar tespit edilip düzeltilmektedir.
Dönemsel olarak yarış sonuçları genel değerlendirmesi yapılıp, gerekli ise faktör oranları değiştirilmektedir.

Saygılarımızla,
Site Yönetimi


Mesajlar

Mesajlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum Yap